czwartek, 24 marca 2016

Tania szosa- Orbea Avant H60

rowery orbea
Kochasz jeździć po szosie i jednocześnie poszukujesz roweru w dobrej specyfikacji w przystępnej cenie? Wśród wielu producentów oferujących rowery szosowe wpadł mi w oko rower Orbea Avant H60. Czym przyciągnął moją uwagę? Przede wszystkim atrakcyjną ceną i dobrymi komponentami.

Avant H60 wyposażony został w prostą kierownicę pozwalającą na zajęcie wygodnej pozycji. W połączeniu z 8-biegowym napędem marki Shimano Claris daje rowerowi stabilną konstrukcję oraz dobrą pracę przełożeń. Geometria ramy w połączeniu z prostą kierownicą nadają cykliście bardzo wygodnej sylwetki. Avant H60 jest idealnym rowerem dla osób rozpoczynających przygodę z szosą oraz dla tych poszukujących komfortu i dobrej jakości sprzętu w przystępnej cenie. Dobrze również sprawdzi się na ścieżkach o niebitumicznej nawierzchni.
Ciekawym atutem jest możliwość zamontowania elektrycznych przerzutek, w celu zautomatyzowania jazdy i zmiany przełożeń.
Jeśli chcesz zacząć jeździć asfaltowo, a Twój budżet mocno Cię ogranicza zachęcam żebyś zapoznał się z ofertą marki Orbea. Rowery tej firmy prezentują się bardzo dobrze jeśli chodzi o połączenie cena do jakości. Znajdziemy w ich ofercie zarówno rowery profesjonalne jak i te najbardziej amatorskie.
Szeroka oferta produktów skierowana jest dla fana każdego sposobu jazdy. Rowery Orbea to zarówno rowery szosowe, góskie jak i miejskie oraz dziecięce. Dlatego warto zapoznać się z ofertą i porównać produkty oferowane przez tą markę. Charakterystyczne połączenie przystępnej ceny, zastosowanie dobrych podzespołów oraz nowoczesny design są cechą rozpoznawalną rowery marki Orbea i mogę ją polecić każdemu zajawkowiczowi rowerów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz